R'nBesk Türkce Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

R'nBesk Türkce Fan Forum

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben GoKHaN

+2
Hülya
GoKHaN
6 posters
YazarMesaj
GoKHaN
RnBesk Yeni Üye
RnBesk Yeni Üye
GoKHaN

Ben GoKHaN Empty
MesajKonu: Ben GoKHaN   Ben GoKHaN Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 2:17 pm

Adım GöKHaN Gaziantepte Oturuyorum Lise Ögrencisiyim.Arabesk Şarkı Tarzından Hoşlanırım.
Bu Siteyide Bana Msn Arkadaşım Hülya Tavsiye Etti Gir Dedi Kayıt Ol Dedi Çok Sewersin Dedi Süper Bi Site Dedi Bende Onun Tavsiyeleri Üzerine Sİteye Kayıt Olsum Biraz Gezindim Baktımda Harbidende Güzel Bir Siteymiş.Hülyanın Dedigi Kadar Warmış Hazırlayanların Ellerine Kollarına Saglık.İnşallah Sİtenize Bi Faydam Dokunur Zaten Artık Her Gün Burdayım
Hülya
RnBesk Moderator
RnBesk Moderator
Hülya

Ben GoKHaN Empty
MesajKonu: Geri: Ben GoKHaN   Ben GoKHaN Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 2:25 pm

GoKHaN demiş ki:
Adım GöKHaN Gaziantepte Oturuyorum Lise Ögrencisiyim.Arabesk Şarkı Tarzından Hoşlanırım.
Bu Siteyide Bana Msn Arkadaşım Hülya Tavsiye Etti Gir Dedi Kayıt Ol Dedi Çok Sewersin Dedi Süper Bi Site Dedi Bende Onun Tavsiyeleri Üzerine Sİteye Kayıt Olsum Biraz Gezindim Baktımda Harbidende Güzel Bir Siteymiş.Hülyanın Dedigi Kadar Warmış Hazırlayanların Ellerine Kollarına Saglık.İnşallah Sİtenize Bi Faydam Dokunur Zaten Artık Her Gün Burdayım

Hoşgeldin aramıza Gökhan umarım hoşça vakit geçirirsin bu arada site beğendiğine de çok sevdim arkadaşım üye olduğun içi çok sağol üye olupta girmemek yok okmı
eminn
Admin
Admin
eminn

Ben GoKHaN Empty
MesajKonu: Geri: Ben GoKHaN   Ben GoKHaN Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 5:52 pm

Aramıza hoşgeldin kardeşim bende m.emin ... cnm kardeşlerim admin ve moderatorlar ve sizlerin destekleriyle bu siteyi yönetiyoruz..Umarım sitemizde hoşça vakit geçirirsinn..Bu arada hemşerim de sayılırsınn Wink Very Happy Adana da yaşıyorum ama aslen de Diyarbakırlıyım.. Gaziantepte iksinin arasında gerçekten güzel ve görülmesi gereken bir şehir..Sitemizde emeği geçen herkese teşekkür ederimm..
http://www.rnbesk.co.cc
Dark_Angel
RnBesk Yeni Üye
RnBesk Yeni Üye
Dark_Angel

Ben GoKHaN Empty
MesajKonu: Geri: Ben GoKHaN   Ben GoKHaN Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 3:09 pm

hoşgeldin aramıza bende seda Smile
Turani
Admin
Admin
Turani

Ben GoKHaN Empty
MesajKonu: Geri: Ben GoKHaN   Ben GoKHaN Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 5:49 pm

GoKHaN demiş ki:

Hosgeldin kardesim... lol!
http://www.rnbesk.co.cc
muhabbetçi_13
RnBesk Yeni Üye
RnBesk Yeni Üye
muhabbetçi_13

Ben GoKHaN Empty
MesajKonu: Geri: Ben GoKHaN   Ben GoKHaN Icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 4:32 pm

hoşgedin aramıza bnde azra

Ben GoKHaN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics